Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Районний семінар вихователів

Date: 19 лютого 2019 о 18:53, Refreshed 15 березня 2019 о 17:29
348 views

19 лютого у дитячому садочку відбувся районний семінар вихователів, в якому брали участь вихователі Гончарівського НВК.

Під час семінару, вихователь Шпак Галина Іванівна провела інтегроване заняття з художньо-практичної діяльності та розвитку мови з дітьми старшого дошкільного віку:"Художня майстерня".До заняття готувалися заздалегідь, зокрема, напередодні відвідали майстерню народного умільця гончарного ремесла .На занятті діти розігрували казку "Лисичка і журавель" , знайомилися з різними видами декоративного живопису України та вчилися малювати елементи опішнянського розпису нетрадиційною технікою. Заняття було різнобарвне та захопливе, яке сподобалося дітям та гостям. В групі "Калинонька"вихователь Марія Мирославівна Батіг провела з дітьми різновікової групи квест-гру з екологічного виховання: "Таємниці довкілля". Під час гри малята відшукували стежини до різних природничих станцій, там знаходили завдання екологічного характеру та розв'язували їх. На кожній станції за вирішені завдання діти отримували мішечок з подарунком. У кінцевій станції вихованців чекала матінка Природа , яка і  власне організувала цю гру для малят.Вони разом розв'язували чарівні мішечки і відкривали таємниці довкілля.Гра викликала неабиякий інтерес не тільки у вихованців але й у вихователів семінару, оскільки була проведена у незвичній, пошуково-дослідницкій формі. У грі брали участь не тільки вихованці, а й їхні батьки. І фінальним дійством семінару було свято-розвага "Стрітення" в якому брали участь вихованці групи "Ромашка", батьки, вихователі, муз.керівник та вчитель - хореограф НВК - Жилава Ганна Володимирівна. Свято розпочалося запалюванням стрітенської свічки та промовлянням молитви.Згодом зустрілися Зима і Весна, які сперечалися хто з них сильніший та організували для малят цікаві естафети і розваги. Свято супроводжувалося піснями, танцями і весняними закликами. В кінці розваги Зима із Весною помирилася та попрощалася з малятами, а Весна прийняла володіння на Землі і роздавала всім присутнім смачні жайворонки - весняні символи. Розвага звеселила всіх присутніх гостей та викликала приємні емоції.

Після розваги вихователі Марія Мирославівна та Галина Іванівна продемонстрували свій досвід роботи у формі презентацій та портфоліо.

Comments:
Only authorized users can leave comments.